KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423545

nr 1442 3545

Nutida konstnär. Syrener. Signerad Linnea Larsson, daterad 2021. Olja på duk, 50x50 cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 17 januari 2022
kl 21:00:04